Bilyoner Para Yatırma

Bilyoner, 2004 yılında kurulan ülkemizdeki resmi şans oyunları platformlarından biridir. Devlet denetiminde olduğu için üyelik ya da oyunlara katılım aşamalarında herhangi bir sorun yaşanmaz. Bilyoner para yatırma işlemleri sırasında anlaşmalı olan bankalar, güncel limitler ve süreç hakkında fikir edinmeniz faydalı olacaktır. İddaa, milli piyango ya da TJK gibi kategorilere sık yatırım yapmanız, daha çok kazanmanız açısından yararlıdır.

Bilyoner Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Sitede üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeniz durumunda hesabınıza yatırım yaparak oyunlara katılım sağlamanız oldukça kolaydır. Bilyoner atm’den para yatırma bu aşamada en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Sayfada;

 • İnternet bankacılığı
 • Cepbank
 • ATM’den kartlı ve kartsız işlem
 • Telefon bankacılığı

Seçeneklerini kullanarak yatırım yapmanıza izin verilir. İddaa ya da diğer şans oyunları konusunda acemiyseniz eğer para yatırma sırasında kontrollü olmanız, ekonominizi korumanıza destek verir.

Kredi kartı kullanımı yasak: Sitede para yatırma ya da çekme işlemleri sırasında kredi kartı kullanımı yasaktır. Bu nedenle işlem yapmadan önce genel kuralları incelemeniz faydalı olacaktır. Alınan işlem ücretleri ise bankalara ve anlaşma durumlarına göre değişiklik gösterir.

Bilyoner Anlaşmalı Bankaları Hangileri?

Bilyoner para yatırma işlemleri sırasında kullanılabilecek anlaşmalı bankalar, Akbank, Vakıfbank, Garanti, Halkbank, İng bank, Enpara olarak karşımıza çıkar. Belirtilen bankalardan birini kullanarak gün içerisinde hesabınıza aktarım yapmanız son derece basittir.

 • Deneyim elde edene kadar düşük tutarlarda yatırımlar yapmak önemlidir.
 • Tüm kurallara dikkat edilmesi durumunda işlemler birkaç dakika içerisinde tamamlanır.
 • Bilyoner banka para yatırma sürecinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda iletişim servislerini kullanabilirsiniz.
 • Sorularınız ya da problemleriniz destek ekipleri sayesinde en hızlı şekilde yanıtlanır.
 • Anlaşmalı bankalardan birini kullanmıyorsanız eğer sitenin resmi hesap numarasına para yatırabilirsiniz.

Akbank ile anlaşmalı olan sitede EFT saatlerini takip etmeniz durumunda para aktarımı yapabilmeniz oldukça basittir.

Bilyoner Para Yatırma

Bilyoner Para Yatırma

Sık Yatırım Yapmak Kazanmak İçin Önemli!

Spor toto, iddaa, milli piyango, TJK gibi kategorilerde yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilmeniz adına sık para akışı sağlamanız önemlidir. Özellikle deneyimli oyun severler bu sayede günlük gelir elde etme fırsatı bulurlar. Bilyoner cepbank para yatırma belirtilen aşamada en pratik yöntemlerden biridir. Anlaşmalı bankaları kullanıyorsanız eğer mobil bankacılık sayesinde birkaç dakika içerisinde hesabınıza yatırım yapabilirsiniz.

Kolay yatır seçeneği: Sitede aktif olarak oyunlara katılım sağlayan üyeler adına kolay yatır seçeneği bulunur. Hesabınızı giriş yaptıktan sonra kolay yatır sekmesine tıklamanız durumunda para akışı sağlamanız kolaydır. Bu noktada ise bir sorun yaşamamak adına Vakıfbank ya da Akbank hesabınızın olması önemlidir.

Bilyoner Hesabına Ne Zaman Para Yatırılır?

Bilyoner para yatırma işlemleri EFT yapanlar dışında 7/24 günün her saatinde gerçekleştirilir. EFT ile para aktarımı yapacakların ise yalnızca mesai saatlerinde gönderim yapmalarına izin verilir.

 • Sayfada yapılan tüm işlemler sırasında üyelerin kaydettikleri bilgilerinin korunmasına özen gösterilir.
 • Hesabınızı aktif kullanmanız durumunda elde ettiğiniz kazanç zaman içerisinde artar.
 • Oyunlar riskli olduğundan dolayı para akışı sağlarken kontrollü hareket etmenizde yarar vardır.
 • Her geçen gün farklı bankalarla anlaşma yapılan sitede her zaman kullanıcıların memnuniyetleri ön planda tutulur.

Hesabınızın kendinize ait olması zorunlu: Anlaşmalı bankalar ya da EFT kullanarak yatırım yapmak istiyorsanız eğer öncelikle hesabınızın kendinize ait olması gerekir. Sitede kayıtlı olduğunuz isim dışında, farklı kişilerin üzerinden yatırım yapmanıza izin verilmez. Güvenlik nedeniyle belirtilen kurala önem verildiğinden dolayı dikkatli hareket etmek gerekir.

Leave a Comment